Trinity College London

TRINITY COLLEGE LONDON MÜZİK DİPLOMA SINAVLARI

Uzun yıllardır tüm dünyada bilinen ve büyük ilgi gören TRINITY COLLEGE LONDON müzik ölçme‐değerlendirme sistemi; farklı türdeki enstrümanları, öğrencinin müzikal gelişimini ölçme‐değerlendirmeye tabi tutmasıyla ve alınan grade diplomalarıyla bireyin müzikal geçmişini belirlemede ve anlatmada, okumakta olduğu ve olacağı sistem ve okullara başarılı bir şekilde ışık tutmaktadır.
TRINITY müzik sınavları, klasik anlamıyla salt bir müzik testinden ibaret olmayıp öğrenciyi teorik, işitsel ve repertuar oluşturma açısından da zengin ve donanımlı yetiştirmektedir. Haziran ayında gerçekleşen sınavlar öğrencilerimizin müzikal anlamdaki gelişimini ayrıntılı bir şekilde görmemizi sağlamasının yanında, öğrencilerimize uluslararası geçerliliği olan bir sınav deneyimi yaşatmaktadır. Ayrıca, müzikal anlamdaki gelişimi için güçlü bir motivasyon aracı olmaktadır. Aynı zamanda eğitim hayatına yurtdışında devam isteyen veya değişim öğrencisi olarak yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için de dünya çapında geçerlidir.
Bildiğiniz üzere Özel Antalya Akant Okulları olarak müzik eğitimine büyük önem vermekteyiz. Bu bağlamda 2017-2018 eğitim-öğretim yılında TRINITY COLLEGE LONDON sınav merkezi olduk. Sınav merkezi olabilmenin titiz prosedürünü yerine getirmek için Akant Ailesi olarak gerekli süreci eksiksiz tamamladık. Bu eğitim–öğretim yılında da ilköğretim, ortaokul, lise sınıf düzeylerindeki öğrencilerimiz ile sınav hazırlık sürecine girmiş bulunmaktayız.
2018-2019 eğitim öğretim dönemi TRINITY COLLEGE LONDON müzik okulu sınav başvurularımız devam etmektedir.
 

Facebook

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

<
Ana Kampüs Yerleşke
Meydan Kavağı Mah. 1595 Sokak No:8 Muratpaşa /ANTALYA

Telefon: +90 (242) 312 1100

Fax no: +90 (242) 321 6006

Anadolu Lisesi
Meydan Kavağı Mah. 1595 Sokak No:18 Muratpaşa /ANTALYA

Telefon: +90 (242) 312 3222

Fax no: +90 (242) 312 9222